תקן של יופי

המוצרים של ביו סקלפצ'ר עומדים בתקן 9001ISO ועברו בדיקות קליניות במעבדות PARAXEL. החברה זכתה בחמישה כוכבי בטיחות ואישור על כך שמוצריה בטוחים ב-99% לעור. הבריאות והיופי שלך חשובים לך וגם לסטודיו לירז, וזוהי הסיבה לבחור בשיטה זו.

מודעות סביבתית

אם חשוב לך לא רק לשמור על הציפורניים ועל הבריאות שלך אלא גם על הסביבה ועל בעלי החיים, שיטת ביו סקלפצ'ר היא עבורך. בעזרת שיטה זו, בניית ציפורניים בקריות היא הדרך הטובה ביותר ליהנות ממראה מושלם וסביבה בריאה. המוצרים לא נוסו על בעלי חיים וכל האריזות עשויות מחומרים ממוחזרים. היופי שלך לא יבוא על חשבון החי או הצומח.

טיפוח מהיר ומקצועי

מלבד התמחות בביו סקלפצ'ר, בניית ציפורניים בקריות בשיטת היבו (evo) מתאימה לקצרות בזמן. אם חשוב לך ליהנות מטיפוח הציפורניים אך אין לך זמן להשקיע בטיפול, זוהי השיטה הנכונה עבורך. שיטה זו נותנת לך פתרון מהיר, אך איכותי ותוצאה מרהיבה בפחות זמן.

כל הצבעים מחכים רק לך

על מנת שהעיצוב יהיה מתאים בדיוק לטעם האישי שלך – בסטודיו לירז עומדת לרשותך קשת רחבה של גוונים. כל שעלייך לעשות הוא לאפשר לעצמך ליהנות מפינוק אמיתי ולהרשות לעצמך להתבטא עם הצבעים האהובים עלייך. מגוון רחב של צבעים קיים כבר כעת במלאי ואף אם לא מצאת את מבוקשך, ניתן להזמין במיוחד עבורך גוונים נוספים המופיעים באתר הראשי של ביו סקלפצ'ר (לפי מספר הצבע).

צור קשר