אודות

הגיע הזמן להתפנק בטיפוח מושלם. בלירז – הציפורניים שלך נמצאות בידיים טובות.

נעים להכיר – לירז רום, מומחית בתחום בניית ציפורניים בקריות בשיטת ביו סקלפצ'ר ובשיטת היבו, המאפשרות לי לטפל בציפורניים שלך באופן יסודי ומקצועי – ללא שיוף של הציפורן וללא מריחת חומרים שמשמשים כמקשרים כימיים ופוגעים באצבעות ובציפורניים.

טיפול אישי ופרטני גם לציפורניים חלשות או בשיקום

בחרתי להתמחות בשיטות אלו משום שהן מאפשרות לך להחלים מפגיעות שונות, ביניהן: נזקים מטיפולים קודמים, היחלשות של הציפורניים לאחר היריון, פטרת הציפורניים ועוד – כדי שגם אם ישנה תופעה מסוימת שמפריעה לך ליהנות מטיפול ציפורניים קונבנציונאלי – תוכלי בכל זאת לקבל שירותי בניית ציפורניים בקריות העושים שימוש בשיטות המתקדמות ביותר, עם דגש על יחס אישי ועל מתן תשומת לב לכל פרט.

ציפורניים מושלמות זו רק ההתחלה

לאחר שבחרתי את שיטות וחומרי הטיפוח הטובים ביותר בתחום בניית הציפורניים, אני עומדת לרשותך עם ידע עשיר במגוון רחב של אספקטים שונים בתחום הטיפוח – ואשמח לחשוב יחד איתך כיצד ליצור את המראה המושלם.

בניית ציפורניים בקריות בסטודיו לירז מתבצעת תוך שימוש בחומרים שנמצאו בטוחים לשימוש בלבד, אשר עברו בדיקות במעבדות קליניות ושנושאים תו תקן 9001ISO. במקביל לכך, בין אם מדובר בצבעים קלאסיים, בצבעים מלאי תעוזה או בשילוב לפי בחירתך, קולקציית הגוונים שעומדת לרשותך בסטודיו מאפשרת לך להשיג בדיוק את מראה הציפורניים שחלמת עליו.

הציפורניים שלך אומרות הרבה על מי שאת וזה הזמן שלך להתפנק, להתרכז רק בעצמך, ליהנות מטיפוח מושלם ולצאת עם עיצוב הציפורניים שמבטא אותך בצורה הטובה ביותר.

צור קשר